Promocja na Facebooku

promocja-na-facebooku-reklama-facebook-maja-nowak-agencja-marketingu-pr-reklamy-karkonosze-jelenia-gora

Firma na FACEBOOKU – Ona Sprzedaje, a Ty odpoczywasz

Chcesz, by Twoja oferta trafiła szybko do tysięcy mieszkań, biur a nawet urzędów? Wejdź razem ze mną do świata promocji na Facebooku! Oprowadzę Cię po zakamarkach skutecznej reklamy, która sprzeda Twoje usługi i produkty, dając Ci satysfakcję i czas na relaks.

FACEBOOK Na Każdy Budżet

KONKURSY z nagrodą od Ciebie, BANERY reklamowe, ZDJĘCIA produktów i usług (sprawdź tutaj), krótkie FILMY w jakości HD przywołają nowych klientów, a dotychczasowym przypomną o Twojej marce. To wszystko i jeszcze więcej możesz mieć w najwyższej jakości i niedużej cenie. Interesujące? Pewnie! I dopasowane na miarę każdej firmy, bo ułożone w trzy atrakcyjne pakiety cenowe.

A do Tego Prezent!

Pamiętaj o tym, że niezależnie od tego, który pakiet wybierzesz – otrzymasz ode mnie bardzo praktyczny GRATIS, który przyniesie sporo oszczędności Twojemu portfelowi.

Promocja w Karkonoszach Lubi Zajść Wysoko

Nie boi się metrów nad poziomem morza i wzrostów w dochodach! Działa sprawnie i efektywnie w branży HoReCa, obiektach rekreacyjnych i sklepach. Pokazuje zdjęcia i filmy Twojej marki na wybranym przez Ciebie terenie geograficznym. Wybierz najlepszy pakiet dla siebie:

 

 

ceny-promocji-na-facebooku-reklama-firmy-cennik-facebook-maja-nowak-agencja-marketingu-pr-reklamy-jelenia-gora

 

Chcesz znać dokładny cennik i wyniki skuteczności takiej promocji? Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 517 408 785  lub przez ten formularz.

Brak możliwości komentowania