Nowa Strona Internetowa – Biuro Podróży WANDERLUST

strony internetowe jelenia góra maja nowak reklama

Google coraz bardziej lubi responsywne strony internetowe. Dlaczego? Liczba zapytań wpisywanych w wyszukiwarce na urządzeniach mobilnych rośnie w ekspresowym tempie, co skłania specjalistów z Dolny Krzemowej do zmieniania algorytmu na korzyść witryn zaprojektowanych dla telefonów i tabletów. I dlatego nowa strona mojego Klienta ma duże szanse w walce o pierwszą pozycję – wyświetla się doskonale na wszystkich rodzajach urządzeń.

Biuro Turystyczne WANDERLUST ma oryginalną i ciekawą ofertę wycieczek, obozów i wyjazdów integracyjnych. Swoje usługi dedykuje firmom, szkołom, klubom seniora, a także osobom indywidualnym. Głównym terenem działania firmy jest region Karkonoszy, ale na nowej stronie podmiotu znajdują się także wycieczki w dalsze zakątki Dolnego Śląska, a także Czech i Niemiec.

Sporym atutem BT WANDERLUST są przewodnicy – są wśród nich certyfikowani Przewodnicy Sudeccy, a także ratownicy GOPR i prawdziwi entuzjaści mądrej, kulturalnej turystyki. Moim ulubionym produktem marki są warsztaty teatralne w Karkonoszach ze zwiedzaniem Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze, obozy sportowe i usługi przewodnickie.

Zresztą, warto zajrzeć na stronę www.wycieczki-wanderlust.pl, by samemu ocenić tych specjalistów od pięknych wędrówek. Witryna będzie wciąż rozwijana, ponieważ dzięki CMS WordPress Biuro ma możliwość samodzielnego dodawania wpisów, zdjęć i stron w menu.

Serdecznie polecam współpracę i relaks z nimi!

strony-internetowe-jelenia-gora-maja-nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.