FOTOGRAFIA REKLAMOWA Jelenia Góra ZDJĘCIA REKLAMOWE, Fotograf, Zdjęcia na Strony WWW

FOTOGRAFIA REKLAMOWA Zdjęcia Reklamowe & Reportażowe na Strony WWW, Facebook, Ulotki oraz Plakaty

Fotografia reklamowa potrafi poprawić wyniki sprzedażowe o kilkaset procent! Wystarczy odpowiednio pokazać produkt lub usługę i publikować zdjęcia reklamowe w optymalnych kanałach komunikacji. Gdzie? Zdjęcia na strony WWW i Facebook pokażą markę w Internecie, podczas gdy np. fotografia kulinarna skusi niejednego klienta, prezentując dania i napoje na ulotce, plakacie czy w folderze reklamowym. Dobry fotograf potrafi pokazać produkty w taki sposób, że nawet właściciele marki patrzą na nie z zachwytem.

Profesjonalna fotografia reklamowa jest bardzo skuteczna Zdjęcia reklamowe pokazują atuty produktów i usług w Internecie. Zdjęcia na strony WWW & na Facebook są szczególnie popularne, zwłaszcza gdy robi je dobry Fotograf. Jelenia Góra to świetne miasto do promowania turystyki i aktywności sportowej! Na zdjęciu: Termy Cieplickie w Jeleniej Górze, Basen Norweski wieczorem. Fotografia Kulinarna

Nastrojowe fotografie hotelu i restauracji na Facebooku sprawiają, że natychmiast zyskuje one nowych klientów. Koncerty i imprezy cykliczne rosną z roku na rok wraz z liczbą społecznościowych i prasowych fotorelacji. Dlatego często proponuję sesję zdjęciową z opcjonalną usługą promocji w mediach społecznościowych, np. Facebook marketingiem realizowanym w ramach jednego z trzech pakietów cenowych: Facebook BASIC, OPTIMA i PREMIUM.

Fotografia Reklamowa & Jej Rodzaje

  • Fotografia kulinarna
  • Fotografia wnętrz i architektury
  • Fotografia hoteli & restauracji
  • Fotografia krajobrazowa
  • Fotografia produktowa
  • Fotografia reportażowa

Profesjonalny Fotograf, czyli Kto?

Hybryda łącząca emocje i umiejętności. Utrwala piękne ujęcia, udoskonalając je w profesjonalnym programie do obróbki. Oprócz aparatu, oświetlenia i oprogramowania, ma talent do pokazywania rzeczywistości z jej najlepszej strony. Owoce pracy przekazuje Klientowi na płycie CD wraz z prawami do szerokiego wykorzystania w działaniach marketingowych. Jest kulturalny, rzetelny i godny zaufania.

Zdjęcia na Strony WWW Inne Niż do Druku

Fotografie przeznaczone do publikacji w witrynach internetowych są mniejsze, lżejsze i mają inną jakość niż zdjęcia drukowane. Dzięki temu łatwo wczytują się po kliknięciu i użytkownik prędko otrzymuje to, czego szukał.

Dodatkową zaletą, jaką mają lżejsze zdjęcia na strony WWW jest pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Google i Bing wyświetlają lekkie witryny wyżej w wynikach, uznając je za przyjazne dla Internauty.

Sesja na stronę internetową jest nagrana na płytę CD i zawiera zdjęcia w obu rozdzielczościach: małej i dużej.

Wisienka na Torcie – Fotografia Kulinarna

Przyciąga wzrok i uwodzi podniebienie, z którego już tylko krok do portfela klienta. Wyjątkowo dobra fotografia potrafi sprzedać deser, obiad a nawet przyjęcie okolicznościowe! Dziwi Cię to? Nie powinno. Przed dokonaniem dużego wydatku, jakim jest organizacja wesela lub dużych urodzin, kupujący chce wiedzieć, co zobaczą jego goście. Fotografia kulinarna w ofercie handlowej restauracji czy pałacu pomoże mu podjąć najlepszą decyzję.

Brak możliwości komentowania