Projektowanie Stron WWW – Biuro Podróży ALMAR

Nowa witryna ALMAR jest responsywna, lekka i zachęca do podróżowania. Klienci Biura mogą szybko zarezerwować wycieczkę przez formularz kontaktowy lub fanpage firmy na Facebooku.

Projektowanie stron WWW Jelenia Góra Maja Nowak

Dzięki nowoczesnemu szablonowi WordPress strona wyświetla się dobrze na wszystkich urządzeniach – dużych ekranach, laptopach, tabletach i telefonach. Zawiera sporo zdjęć oraz filmy osadzone z fanpage na Facebooku. Wkrótce zostanie wzbogacona o system zakupów online, dzięki czemu turyści jeszcze łatwiej i szybciej kupią wycieczkę do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta czy w Karkonosze.

Polecam tych specjalistów od podróżowania – wycieczki i przejazdy z nimi to fantastyczna przyjemność!

Zapraszam na stronę Biura, którą właśnie ukończyłam we współpracy z BT ALMAR – www.btalmar.pl

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”14″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”Pokaż Slajdy” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.