Konkursy na Facebooku – Warto Organizować je Profesjonalnie

Facebookowe konkursy są popularne i skuteczne. Rośnie liczba firm, które samodzielnie, lub z pomocą zewnętrznych fachowców, wykorzystują je do promocji marki. Niestety, rzadko udaje im się robić to profesjonalnie.

Aby konkurs był skuteczny, musi zaangażować dużą liczbę użytkowników Facebooka, nie wpędzając przy okazji w kłopoty organizatora zabawy. Dziwi Cię to, że tak banalna (na pozór) rzecz, jak konkurs marketingowy, może być przyczyną niemałych problemów? Zatem ten tekst jest dla Ciebie!

Konkurs na Facebooku Biura Podróży ALMAR

Zabawa konkursowa dla obecnych i potencjalnych Klientów Biura Podróży była dobrze przemyślana, zorganizowana i przeprowadzona. Miała regulamin zgodny z wymogami polskiego prawa i wewnętrznymi wymogami serwisu społecznościowego. Konkurs przebiegł gładko i zyskał dla Biura nowych klientów oraz zasięg – wielu użytkowników nie uczestniczyło w nim, ale widzieli aktywność swoich znajomych związaną z konkursem.

Jeśli chcesz zorganizować profesjonalny i skuteczny konkurs swojej marki na Facebooku lub uzyskać dodatkowe informacje na ten temat – odezwij się do mnie, korzystając z zakładki kontakt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.